Zyrtari i LDK-së bën thirrje për të votuar këtë banor të Big Brother, është i afërm i tij

Aktuale

Zyrtari i LDK-së bën thirrje për të votuar këtë banor të Big Brother, është i afërm i tij

Nga: H.O. Më: 18 maj 2024 Në ora: 21:36
Ilustrim

Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj në një postim të tij në facebook ka bërë thirrje të votohet Meriton Mjekiqi, që aktualisht është pjesë e spektaklit, Big Brother Albania.

Ai ka treguar se e ka të afërm Meritonin dhe se ai e Meriton të shkoj në finale.

Postimi i plotë:

VOTONI MERITONIN

E gjithë Familja Gecaj dhe Mjekiqi (Gecaj), familjarët, miqtë e dashamirët tanë, si dhe tërë kosovarët, në përkrahje të Meriton Mjekiqit në Big Brother Albania VIP, përmes SMS-it në numrin 55099, duke shkruar emrin: Meritoni.

MERITON kusha e MERITON

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat