Haliti: Kurti e Osmani nuk kanë raporte të rregullta, letra e Gërvallës ishte skandaloze

Aktuale

Haliti: Kurti e Osmani nuk kanë raporte të rregullta, letra e Gërvallës ishte skandaloze

Më: 22 maj 2024 Në ora: 08:08
Xhavit Haliti

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti, ka deklaruar se sipas të dhënave që ai ka, kryeministri Albin Kurti dhe Presidentja Vjosa Osmani, nuk kanë raporte të rregullta.

‘’Sipas të dhënave që qarkullojnë Kurti dhe Osmani nuk kanë raporteve të rregullta’’, thotë ai.

Deputeti Haliti, thotë se nuk e di kush kë po e përdor, por se deklarata e Gërvallës përmes letrës së saj dërguar në KiE ka qenë skandaloze.

‘’Unë nuk e di kush kë po e përdor, por e di që deklarata e Gërvallës ka qenë skandaloze’’, deklaron ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat