Haradinaj me kongresmenin Torres për darkë te familja Gecaj në ShBA

Amerika

Haradinaj me kongresmenin Torres për darkë te familja Gecaj në ShBA

Më: 8 maj 2022 Në ora: 15:11
Foto nga takimi

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, është duke e vazhduar vizitën e tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Haradinaj, mbrëmë ishte për darkë në familjen Gecaj bashkë me kongresmenin Ritchie Torres, ambasadorin shqiptar në OKB, Ferit Hoxha, Harry Bajraktari e të pranishëm të tjerë.

“Lidhja e shqiptarëve me Amerikën është e pathyeshme”, shkroi Haradinaj.

Haradinaj në vizitën e tij zyrtare do të takohet me kongresmenë, anëtarë të administratës Biden e personalitete të sigurisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat