Ramadani niset drejt Nairobit të Kenisë

Atletika

Ramadani niset drejt Nairobit të Kenisë

Më: 14 gusht 2021 Në ora: 22:53
Ramadani niset drejt Nairobit të Kenisë

Kampioni i Evropës U-20 në hedhjen e gjylës 6 kg, Muhamet Ramadani, është nisur drejt Nairobit të Kenisë!

Atje prej 17 – 22 gusht 2021 mbahet Kampionati Botëror U-20 në atletikë.

Atleti ynë garon më 17 gusht, prej 8:50 me kohën tonë lokale.

Komiteti Olimpik i Kosovës i ka uruae shumë fat dhe suksese Ramadanit, në rrugën drejt medaljes botërore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat