Malisheva përgatitet në Mal të Zi

Atletika

Malisheva përgatitet në Mal të Zi

Nga: K. G. Më: 6 janar 2023 Në ora: 18:31
Malisheva

Atletët e Malishevës përgatiten në Mal të Zi, me synime që të janë të gatshëm për garat që i presin gjatë këtij viti.

Trajneri Adrian Mazreku punon me përkushtim me qëllim që secili atlet të jetë në formën më të mirë.

Kushtet për stërvitje janë të mira në Ulqin dhe në Tivar.

“Klubi i atletikēs Malisheva po vazhdon përgatitjet dimërore në Ulqin dhe Tivar të Malit të Zi”, thuhet në njoftimin e KA Malishevës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat