Kryeziu: Të mos dorëzohemi asnjëherë përballë sfidave 

Atletika

Kryeziu: Të mos dorëzohemi asnjëherë përballë sfidave 

Nga: K.G. Më: 18 janar 2023 Në ora: 15:46
Ilustrim

Legjenda e atletikës, Zijadin Kryeziu, ish selektori i kombëtares së Kosovës dhe aktualisht trajner i KA Rogana, ka postuar fotografi të kohëve të ndryshme. 

Për këto foto iu është falënderues Lulit. 

“Pak fotografi e shumë nostalgji nga udhëtimi ynë nëpër kohë.

Image

Edhe kur ishim larg njëri - tjetrit ishim së bashku sepse kishim një target të mos dorëzohemi asnjëherë përballë sfidave të ndryshme të kohës“, ka shkruar Kryeziu në profilin e tij në facebook.  

Image

Kryeziu

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat