Sportistja habit: Nuk mund të gjej mashkullin e duhur!

Atletika

Sportistja habit: Nuk mund të gjej mashkullin e duhur!

Nga: K. G. Më: 18 janar 2023 Në ora: 19:35
Lolo Jones

Atletja amerikane, Lolo Jones, ka zbuluar disa gjëra duke shokuar opinionin sportiv në përgjithësi. 

Lolo mori pjesë si në Lojërat Olimpike Olimpiadën Dimërore po ashtu edhe në ato Verore.

“Tre burra të ndryshëm më ndoqën vitin e kaluar.

Image

Ata kaluan kufirin tre herë, duke kërcënuar sigurinë time dhe të miqve të mi”, tha mes të tjera atletja. 

Gjatë karrierës së saj, Lolo fitoi një numër të madh medaljesh, madje ishte më e mira në botë, dhe dikur e tronditi publikun me deklaratën se nuk kishte bërë kurrë seks. Këtë e tha në shkurt të vitit 2019.

“Jam e vendosur të bëj seks për herë të parë vetëm kur të martohem, por nuk mund të gjej mashkullin e duhur.

Nuk e di pse Zoti nuk më ka bekuar ende me martesë. Më pëlqejnë shumë meshkuj, por ata hyjnë në marrëdhënie me mua të bindur se do të ndryshojnë qëndrimin tim.

Ata më lënë kur kuptojnë se nuk do të ketë seks para altarit”, kishte thënë sportistja.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat