McGregor gjen kundërshtarin e ri

Boksi

McGregor gjen kundërshtarin e ri

Më: 15 janar 2021 Në ora: 13:43
McGregor gjen kundërshtarin e ri

McGregor gjen kundërshtarin e ri, do të ndeshet me legjendën e boksit.

Ylli i UFC-së, McGregor thotë se do të fitojë një titull të botës dhe besohet se ai do të takohet me Manny Pacquiaon këtë vit.

Irlandezi në një intervistë ka zbuluar se ai dëshiron një ndeshje këtë vit, dhe pikërisht për kundërshtar e llogaritë boksierin filipinas, Pacquiao.

“Unë jam i i befasuar me Manny Pacquiao dhe duket se një luftë do të ndodhë këtë vit,” tha Conor McGregor për ‘Mac Life’.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat