Conor prapë e fyen rëndë, shqiptari: Eja...

Boksi

Conor prapë e fyen rëndë, shqiptari: Eja...

Më: 19 janar 2021 Në ora: 12:59
Conor prapë e fyen, shqiptari: Eja, bëhu burrë

Conor Benn sërish ka folur për boksierin shqiptar, Florian Marku.  Përmes një interviste, Benntha se i ka treguar Eddie Hearn që mos të ketë duele me Markun, duke e quajtur këtë të fundit si kur**.

"I kam thënë Hearn. Mos më bëjë luftëra me kur***", ishte komenti i boksierit.

Pas kësaj deklarate ka reaguar Florian Marku, i cili i thotë Conorit të bëhet burrë.

"Eja, bëhu burrë. Le ta organizojmë një meç dhe të luftojmë. Fituesi i merr të gjitha. Mos u bëjë frikacak", ka shkruar në rrjetet sociale Florian Marku.

Kujtojmë që gjatë shkurtit, më datën 20, Marku do të rrahet me boksierin, Charlton.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat