Nokaut brutal në meçin pas shqiptarit, boksieri bie pa ndjenja dhe dërgohet në spital

Boksi

Nokaut brutal në meçin pas shqiptarit, boksieri bie pa ndjenja dhe dërgohet në spital

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 00:13
Nokaut brutal në meçin pas shqiptarit, boksieri bie pa ndjenja dhe dërgohet në spital

Një nokaut brutal ka ndodhur në meçin pas atij të Florian Markut.

Callum Smith bëri një goditje të fuqishme në drejtim të Lenin Castillos, që e la pa ndjenja.

Ai menjëherë është dërguar për në spital, ku po merr trajtimin e nevojshëm.

Raportimet e para janë që Castillo është në gjendje të mirë dhe nuk ka rrezik.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat