Boksierët e Kosovës në Durrës

Boksi

Boksierët e Kosovës në Durrës

Më: 22 janar 2022 Në ora: 22:53
Boksierët e Kosovës në Durrës

Boksierët e Kombëtares së Kosovës do të përgatiten në Durrës.  

Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Boksit të Kosovës, Latif Demolli, tha se kushtet janë më të mira në Durrës.

“Boksierët e Kosovës të të gjitha grupmoshave udhëtuan në përgatitje bazike në Durrës.

Federata e boksit e Kosovës vazhdon sipas plan-programit të paraparë për përgatitje bazike të  boksierëve të Kosovës para fillimit të garave kombëtare dhe ndërkombëtare.

Po ashtu këto përgatitje janë të mirëseardhura për boksierët senior dhe të rinj para garave ndërkombëtare”, njofton Demolli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat