U sfidua nga Florian Marku, Amir Khan fërshëllehet nga tifozët pasi refuzoi...

Boksi

U sfidua nga Florian Marku, Amir Khan fërshëllehet nga tifozët pasi refuzoi...

Më: 17 prill 2022 Në ora: 13:02
U sfidua nga Florian Marku, Amir Khan fërshëllehet nga tifozët pasi refuzoi...

U sfidua nga Florian Marku, Amir Khan fërshëllehet nga tifozët pasi refuzoi...

Boksieri shqiptar, Florian Marku, shprehu një kërkesë pas fitores me Jenkins, për t’u ndeshur me Amir Khan.

Ky i fundit ishte në Manchester për të parë nga afër sfidën midis Konor Bin dhe Kris van Herden, me Bin që doli fitues.

Amir Khan u ngjit në ring pas përfundimit të duelit dhe e uroj për fitoren Bin, por nuk pranoi që të ndesheshin.

Kjo gjë solli irritimin e të pranishmëve, të cilët filluan ta fërshëllenin boksierin nga Boltoni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat