Tyson Fury i dehur tenton të “shkatërrojë” taksinë

Boksi

Tyson Fury i dehur tenton të “shkatërrojë” taksinë

Më: 19 maj 2022 Në ora: 15:45
Tyson Fury i dehur tenton të “shkatërrojë” taksinë

Tyson Fury mund të ketë një “dhimbje koke” sot pasi u filmua duke shkelmuar një taksi teksa “tundej” në rrugë.

Kampioni i peshave të rënda të WBC ka shijuar disa pushime në Kanë pas heroizmave të tij të fundit në ring.

Por ylli “Gypsy King” dukej keq i dehur teksa pengohej nëpër rrugët franceze, ndërsa mbahej nga shokët dhe babi John, të cilët e ndihmuan drejt taksisë së bardhë.

Fury, i veshur me një bluzë të bardhë dhe pantallona të shkurtra, mbështetet pas makinës dhe përpiqet të hapë derën e pasme të mbyllur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat