Latif Demolli: Gazeta “Bota sot”, gjithmonë e zbulon të vërtetën dhe e qet në shesh

Boksi

Latif Demolli: Gazeta “Bota sot”, gjithmonë e zbulon të vërtetën dhe e qet në shesh

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 21:26
Latif Demolli

Latif Demolli, sekretar i përgjithshëm i Federatës së Boksit të Kosovës dhe gjyqtar ndërkombëtar i boksit, tha se “Bota sot” e shkruan vetëm të vërtetën dhe është shpirt i sportistëve.

Demolli uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”. 

Demolli aktualisht është në Lojërat Mesdhetare në Oran të Algjerisë.

“”Bota sot” është gazeta ma reale dhe më e drejtpërdrejta. Gazetë që bën promovimin e të gjitha sporteve.

Gazeta më e sinqertë dhe gjithmonë e zbulon të vërtetën dhe e qet në shesh. Vetëm kështu vazhdoni, jeni njëshi, sidomos sporti me gazetarin e palodhshëm Kemajl Goca”, uron Demolli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat