Aziz Salihu iku më herët nga qyteti, për këtë arsye

Boksi

Aziz Salihu iku më herët nga qyteti, për këtë arsye

Nga: Kemajl Goca Më: 22 korrik 2022 Në ora: 13:56
Aziz Salihu iku më herët nga qyteti, për këtë arsye

Sportisti i shekullit, Aziz Salihu, ka një hall gjatë këtyre ditëve.

Salihu, sot u detyrua të largohet para orës 12.00 në drejtim të banesës së tij, për shkak të temperaturave të larta.

‘Zizi’ e pranon edhe vet se ngritja e temperaturave po i shkakton kokëçarje dhe ia ka minimizuar edhe takimet.

Sipas tij, po rri më shumë nën hije apo në banesë, duke fjetur në orët e mesditës.

Ai iu bën apel të gjithëve që të kenë kujdes nga temperaturat e larta, t’i shmangen vapës së madhe dhe mos të dalin pa nevojë në qytet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat