Emri i njohur i sportit vritet nga vëllai i tij

Boksi

Emri i njohur i sportit vritet nga vëllai i tij

Më: 21 shtator 2022 Në ora: 12:47
Emri i njohur i sportit vritet nga vëllai i tij

Një lajm i keq vjen nga Amerika. Boksieri amerikan Isiah Jones është vrarë nga vëllai i tij.

28 vjeçari, i cili kishte një karrierë të mirë në boks, por sipas mediave të huaja, Jones është vrarë nga vëllai pas një mosmarrëveshjeje.

Roshawn Jones, i cili ka punuar si trajner i Isiah, tha se boksieri kishte debatuar me vëllain e tij të hënën në mbrëmje përpara se të qëllohej në kokë.

Policia e Detroitit nuk e ka konfirmuar këtë informacion, por tha se një 28-vjeçar u vra pas një debati me një të afërm të hënën në mbrëmje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat