Boksieri shqiptar e nokauton serbin

Boksi

Boksieri shqiptar e nokauton serbin

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 20:54
Boksieri shqiptar i fuqishëm

Boksieri shqiptar e nokauton serbin qysh në raundin e parë!

Roberto Bakaj e ka mundur me nokaut qysh në raundin e parë boksierin serb, Jovan Zdelar.

Boksieri shqiptar ishte i pakompromis, duke mos i lënë gjasa boksierit serb.

Gjatë karrierës së tij në boksin profesionist, Bakaj ka tetë fitore në po aq ndeshje e të gjitha këto i ka arritur me KO.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat