Muçi kalon tek skuadra e njohur evropiane

Futboll

Muçi kalon tek skuadra e njohur evropiane

Më: 30 janar 2021 Në ora: 12:50
Muçi kalon tek skuadra e njohur evropiane

Ernest Muçi do të paraqitet këtë vikend për herë të fundit si futbollist i Tiranës.

Futbollisti i talentuar do ta vazhdoj karrierën në Austri tek Rapidi i Vienës dhe kjo skuadër veçse e ka federuar në listën e transferimeve.

Mediumi austriak, LAOLA1.at ka publikuar listën e transferimeve të skuadrës së njohur dhe në të figuron edhe futbollisti i Tiranës.

Tirana mendohet se do të fitojë të paktën 600 mijë euro nga transferimi i tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat