Barcelona me mesazh të qartë për futbollistët

Futboll

Barcelona me mesazh të qartë për futbollistët

Më: 4 maj 2021 Në ora: 13:16
Barcelona me mesazh të qartë për futbollistët

Barcelona me mesazh të qartë për futbollistët: “Këtu s’ka provë, bëjeni ose mos e provoni fare”!

Kanë mbetur edhe katër ndeshje deri në fund të sezonit 2020/21 në La Ligën spanjolle dhe shpresat e skuadrës së Barcelonës për titull janë ende të mëdha.

Në një postim të klubit katalunas, është dhënë një mesazh i qartë për lojtarët.

“Këtu s’ka provoni. Bëjeni, ose mos e bëni. Provë nuk ka këtu”, shkruhet në postimin e Barcelonës në rrjetet sociale, një thënje e njohur e Yodas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat