Gane Ahmeti vjen me librin e parë me poezi

Kultura

Gane Ahmeti vjen me librin e parë me poezi

Më: 26 maj 2024 Në ora: 19:15
Libri i Gane Ahmeti

Duke mos iu ndarë pendës së shkrimeve, autorja Gane Ahmeti botoi librin e saj të parë.

Libri është i përbërë me poezi dhe mbanë titullin “Rrugëtimi”, përcjell “Bota sot”.

Autorja Ahmeti premton vlera në artin e bukur të letërsisë shqipe.

Image
Libri i Gane Ahmeti

Ky libër qoftë një nga sukseset e autorës Ahmeti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat