Ky është zyrtari i Policisë që u kap me kokainë

Lajme

Ky është zyrtari i Policisë që u kap me kokainë

Më: 23 janar 2022 Në ora: 13:36
Foto ilustrim

Pak më parë u raportua për arrestimin e një zyrtari të stafit civil të Policisë së Kosovës, në Gjilan.

Mësohet se bëhet fjalë për Arianit Huruglicën, i cili dyshohet se është kapur me kokainë.

Bashkë me të është arrestuar edhe djali i tij.

Shënim: Personat e apostrofuar në këtë artikull prezumohen të pafajshëm derisa fajësia e tyre të mos provohet me vendim të formës së prerë nga gjykata.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat