Disenjatorja Flutura Dedinja bëhet nënë, i uron mirëseardhje vajzës Zaha Vojka

Mediale Vip

Disenjatorja Flutura Dedinja bëhet nënë, i uron mirëseardhje vajzës Zaha Vojka

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 17:21
Flutura Dedinja

Disenjatorja Flutura Dedinja është bërë nënë sot në festën e 28 Nëntorit!

Ajo u bë nënë e një vajze. 

“Mirëserdhe Zaha Vojka”, ka njoftuar Dedinja në Facebook dhe në Instagram. 

Jetë të gjatë vajzës!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat