Elvana Gjata vjen tërheqëse në urimin e 28 Nëntorit

Mediale Vip

Elvana Gjata vjen tërheqëse në urimin e 28 Nëntorit

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 17:39
Elvana Gjata

Elvana Gjata ka publikuar një imazh mjaft të bukur me rastin e 28 Nëntorit.

Sot shënon festa e 28 Nëntorit dhe figurat publike shqiptare po urojnë popullin përmes rrjeteve sociale.

Elvana Gjata kishte kohë që nuk ishte bërë aktive në media sociale, por si duket festa e sotme(28 Nëntor), e bëri atë të rikthehej fuqishëm.

Ajo publikoi një imazh ku dukej mjaft seksi me fustan të ngjitur pas trupi ku i theksonte format e saja trupore.

‘Një komb, një gjak , një flamur”, shkroi ajo përkrah fotografisë.

Ndërsa fansat e këngëtares nuk ngurruan të komentonin dhe pëlqenin imazhin menjhëherë pas publikimit.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat