Getinjo dhe Mozzik paralajmërojnë projektin “El Chapo”

Mediale Vip

Getinjo dhe Mozzik paralajmërojnë projektin “El Chapo”

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 19:46
Mozzik dhe Getinjo

Dy rep-artistët dhe njëherësh vëllezër, Mozzik dhe Getinjo, janë më të pëlqyerit në estradën shqiptare.

Ata që në moshë të vogël kishin tentuar të jenë pjesë e industrisë muzikore, kurse tani janë në majat e suksesit.

Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin social Instagram, Getinjo ka ndarë disa imazhe nga xhirimet e klipit me Mozzik.

Image

Rzon Music, kurse për klipin do të përkujdeset Entermedia.

Në fotografitë e publikuara, palët shihet me armë në dorë në një lagje me ndërtesa të vjetra.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat