Wanda tërbon rrjetin, pozon tërësisht nudo

Mediale Vip

Wanda tërbon rrjetin, pozon tërësisht nudo

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 08:51
Wanda Nara

Showgirl, gruaja e Mauro Icardi, Wanda Nara është gjithmonë aktive në Instagram.

Ajo publikon shpesh foto provokuese, por edhe zhveshur, duke provokuar ndjekësit e saj. 

Së fundmi, ajo s’ka lënë vend për imagjinatë. Wanda ka pozuar zhveshur dhe shihet që ka hipur mbi një kal.

Krashas fotos që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, ajo shkruan: Hap i fortë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat