Kida bën ndryshimin e papritur në pamje

Mediale Vip

Kida bën ndryshimin e papritur në pamje

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 14:31
Kida

Kida ka vendosur të bëjë ndryshimin e papritur në dukje.

Kida është një prej emrave të estradës, e cila tregohet shumë e guximshme me ndryshimet që bën në dukje

Së fundi, këngëtarja ndau me ndjekësit disa fotografi, teksa shfaqet me dukje krejtësisht tjetër, pasi vendosi të pres flokët dhe t’i ngjyrosë ato.

Ajo vendosi që t’i ngjyros flokët me ngjyrë të verdhë dhe ky ndryshim po i shkonte shumë.

Image

Këngëtarja ka postuar disa fotografi në Instagram, në të cilat shfaqet e veshur në të zeza, ndërsa mori komente pozitive nga ndjekësit.

Para pak ditësh, Kida ka zbuluar një pjesë të këngës së re, të cilën pritet ta publikojë së shpejti. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat