Braktisi fëmijët/ Tani aktorja kërkon kujdestarinë…

Mediale Vip

Braktisi fëmijët/ Tani aktorja kërkon kujdestarinë…

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 17:04
Meghan Fox dhe Brian Austin Green me femijet

Edhe pse të ndarë tashmë, Meghan Fox dhe Brian Austin Green vazhdojnë të ushqejnë faqet e thashethemeve në shtypin rozë.

Së fundi, sipas një dokumenti të publikuar në revistën “US Weekly”, aktori i njohur sidomos për rolin e tij në serialin kult “Beverly Hills 90210” ka kërkuar zyrtarisht kujdestarinë e përbashkët me aktoren Meghan Fox, për të tre fëmijët Noah, Bodhi dhe Jouney, së bashku me pensionin ushqimor.

Ndërkohë edhe Meghan-i ka paraqitur të njëjtin pretendim, pavarësisht faktit që ishte ajo e cila e braktisi vatrën familjare dhe u lidh me dikë tjetër. Green kërkoi divorcin per shkak të tradhtisë së të shoqes pas një martese 10-vjeçare, e kjo gjë në gjyq mund të shkojë në favor të tij. Të dy aktorët janë mirë ekonomikisht, pavarësisht se për Meghan-in mund të jetë një periudhë më e suksseshme nga ana profesionale, pasi ka patur me tepër oferta dhe projekte sesa ish-bashkëshorti i saj.

E gjithë kjo betejë filloi majin e kaluar kur aktori shkroi një postim ku thoshte se “herët a vonë fluturat mërziten kur qëndrojnë për një kohë të gjatë në një lule. Fillojnë të ndjehen sikur po mbyten. Bota është e madhe dhe dëshirojnë të bëjnë eksperienca të tjera.” Më pas u mësua se Briani e kishte shkruar pasi kishte marrë vesh tradhtinë e të shoqes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat