Oriola Marashi pjesë e protestës për të kërkuar drejtësi për Klodianin

Mediale Vip

Oriola Marashi pjesë e protestës për të kërkuar drejtësi për Klodianin

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 17:13
Oriola Marashi

Edhe Oriola Marashi u bë pjesë e protestës.

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, u bë pjesë e protestës ku po kërkohej drejtësi për 25-vjeçarin që u qëllua me armë zjarri nga policia në Tiranë

Për të kërkuar drejtësi lidhur me këtë, u organizua protestë, aty ku morën pjesë edhe emra të njohur të ekranit.

Ndër ta dhe modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi e cila publikoi pamje në Instastory.

Kujtojmë se në orët e para të ditës së marte, 25-vjeçari Klodian Rasha u qëllua me armë zjarri nga polici në Tiranë.

Raportohet se viktima nuk i ishte përfillur urdhërit të policisë, pasi kishte dalë gjatë orës policore.

25-vjeçari kishte ndërruar jetë në spital.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat