Miss Kosova shfaqet atraktive në imazhin e fundit, provokon me gjoksin

Mediale Vip

Miss Kosova shfaqet atraktive në imazhin e fundit, provokon me gjoksin

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 17:40
Blerta Veseli

Blerta i ka provokuar ndjekësit e saj.

Miss Kosova, Blerta Veseli, është një nga emrat e komentuar së fundmi në media e publik

Ajo ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Blerta në foton e fundit të postuar është shfaqur tejet atraktive ku në sy binte gjoksi.

Sigurisht se komentet ishin të shumta dhe nga më të ndryshmet. Missi së fundmi është komentuar edhe lidhur me jetën private.

Supozohej për një lidhje të mundshme me reperin Majk ani pse të dy e kanë mohuar.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat