Morena reagon pas vrasjes së 25-vjeçarit në Tiranë: Mos pafsha kurrë një baba në këtë pozitë

Mediale Vip

Morena reagon pas vrasjes së 25-vjeçarit në Tiranë: Mos pafsha kurrë një baba në këtë pozitë

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 18:25
Morena Taraku

Morena Taraku ka reaguar nëpërmjet një postimi në rrjete sociale.

Emra të njohur të ekranit i janë bashkuar protestës për të kërkuar drejtësi për Klodianin, djalin 25-vjeçar i cili u vra nga policia në Tiranë

Mirëpo nuk munguan as reagimet në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ishte edhe modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ajo e cila tha disa fjalë nëpërmjet disa postimeve në Instastory.

“Prehu në paqe Klodian. Mos e pafsha kurrë një baba në këtë pozitë”, u shpreh Morena.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat