Fjolla Morina e kaloi ditën me një emër të njohur të shoubizit, ja foto

Mediale Vip

Fjolla Morina e kaloi ditën me një emër të njohur të shoubizit, ja foto

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 23:12
Fjolla Morina

Mësohet se me kë e ka kaluar ditën e sotme Fjolla Morina.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është aktive në rrjete sociale, sidomos në atë Intagram

Me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme, përfshirë ato me partnerin e saj, Fisnik Sylën.

Mirëpo nuk mungojnë as fotot me shoqëri dhe ditën e sotme e ka kaluar me këngëtaren Rovena Stefa.

“Një ditë relaksuese me miken time Rovena Stefa”, ka shkruar Fjolla pranë postimit të fotografisë.

Të dyja janë shumë të dashura për publikun dhe projetet e tyre muzikore dëgjohen me shumë qejf nga publiku.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat