Kate Hudson është e famshmja më e fundit që provon trendin e flokëve rozë të karantinës

Mediale Vip

Kate Hudson është e famshmja më e fundit që provon trendin e flokëve rozë të karantinës

Më: 7 janar 2021 Në ora: 09:00
Kate Hudson

Flokët rozë të diktuar nga karantina ishin një nga trendet më të mëdha të vitit 2020 dhe duket se Kate Hudson po e provon ngjyrën në vitin 2021.

Në një postim në Instagramin e saj, Hudson u bashkua me trendin dhe debutoi fijet e buta rozë.

Ngjyra e flokëve të Hudson vodhi shfaqjen dhe morri vëmendjen përkundër të gjithave detajeve.

Image

Duke i shtuar një bishtalec të vogël, flokët e saj të valëzuar dukeshin në mënyrë fantastike.

Edhe në vitin 2014 Hudson kishte eksperimentuar me një ngjyrë të përafërt, por me një delikatesë shtuar kishte zgjedhur ngjyrë trëndafili në të artë. 

Image

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat