Portreti familjar i Ledrit!

Mediale Vip

Portreti familjar i Ledrit!

Më: 13 janar 2021 Në ora: 11:31
Ledri Vula, Sara Hoxha dhe Poem Blu

E dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha ka publikuar sonte portretin familjar të tyre.

Ajo, reperi dhe vajza e tyre Poem Blu, realizuan një fotosesion bashkë dhe fotografia është thjeshtë më e bukura që mund të keni parë sot.

Kujtojmë që Ledri dhe Sara u bënë prindër më 14 dhjetor të vitit të kaluar.

Vajza është fëmija i tyre i parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat