Kështu vishet Jlo kur niset për në palestër

Mediale Vip

Kështu vishet Jlo kur niset për në palestër

Më: 14 janar 2021 Në ora: 12:32

Jeniffer Lopez dukej tejet në formë teksa zbuloi pak nga barku në veshje sportive.

51 vjeçarja u fotografua nga paparazzet e cila mori vëmendje me veshjen e saj.

Jlo ka shkruar emrat e fëmijëve  në veshjen e poshtme sportive. Emma dhe Max, janë fëmijët e saj nga martesa me Marc Anthony.

Këngëtarja ishte nisur për në palestër me makinën e saj “Porsche Carriera 911” me ngjyrë të kuqe dhe të zezë.

Ndryshe, Jeniffer Lopez së fundi do e publikoi klipin e këngës së re “In the Morning” e cila është shfaqur topless.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat