Kylie Jenner leu flokët përsëri, kthehet në ngjyrën që pëlqen më shumë

Mediale Vip

Kylie Jenner leu flokët përsëri, kthehet në ngjyrën që pëlqen më shumë

Më: 15 janar 2021 Në ora: 14:10
Kylie Jenner

Të mbash ritmin me ngjyrën e flokëve të Kylie Jenner është një punë që kërkon kohën tuaj të plotë.

Motrat marrin frymëzim nga kudo, por kryesisht më shumë inspirohen nga njëra-tjetra. Kjo është arsyeja pse, kur Kim i leu flokët e kuqe, Kylie e bëri zgjedhjen e njëjtë gjithashtu.

Në dhjetor, Kylie ndau me fansat flokët e saj në ngjyrë të kuqe dhe ashtu siç menduam shumica, kjo ngjyrë nuk zgjati për shumë kohë.

Dje (e enjte), parukieri i Kylie, Glen Coco ndau një video të Kylie me ngjyrën e re me mbishkrimin, “Rikthim te e zeza”.

Jo vetëm që Kylie i është rikthyer ngjyrës së saj, por Glen gjithashtu shtoi disa zgjatime të flokëve që duken fantastike.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat