Po shkon drejt fundit të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj na tregoi garderobën luksoze të djalit

Mediale Vip

Po shkon drejt fundit të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj na tregoi garderobën luksoze të djalit

Më: 18 janar 2021 Në ora: 17:08
Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj është në fund të shtatzënisë.

Afërdita Dreshaj pritet të bëhet me fëmijë të parë për pak javë.

Ajo ka zbuluar se për momentin është në muajin e 7 të pritjes së ëmbël për djalin e saj, ndërsa teksa ajo pret për ditën e lumtur gjithashtu ka filluar përgatitjet tash e disa kohë.

Këngëtarja ka postuar pamje nga blerjet e shumta ku ka treguar se po bëhet gati për garderobën e tij duke blerë nga markat më të njohura ndërkombëtare si “Dior” apo “Fendi”.

Afërdita deri më tani ka arritur të ruajë në mënyrë perfekte linjat e saj trupore përmes ushqimit të shëndetshëm dhe ushtrimeve në palestër

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat