A ka të drejtë vote i dashuri i Adriana Matoshit?

Mediale Vip

A ka të drejtë vote i dashuri i Adriana Matoshit?

Më: 19 janar 2021 Në ora: 09:09
Adriana Matoshi dhe Keith

Aderimi në VV që zgjoi shumë debat është ai i aktores Adriana Matoshi.

E shumë përforlura, ditëve të fundit pas lidhjes me djaloshin 21 vjeçar nga Afrika, nuk ka mundur të i shmanget pyetjeve për të.

Së fundmi, në një debat politik, ajo është pyetur se a ka të drejtë vote në Kosovë, i dashuri i saj, ajo përgjigjet shkurt.

" Se besoj, se nuk është shtetas i Kosovës " deklaroi Matoshi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat