Artistja e re e njohur në Suedi Bleona feston ditëlindjen, ja urimi i babait të saj!

Mediale Vip

Artistja e re e njohur në Suedi Bleona feston ditëlindjen, ja urimi i babait të saj!

Nga: Maksim Gjokaj Më: 19 janar 2021 Në ora: 15:19
Bleona Hasani

"Shume Urime qika ( artistja ) ime ditlindja, e inshalla edhe shumë tjera të lumtura e me suksese. Të don babi shumë".

Këto janë fjalët e urimit që babai i artistes së re por mjaft të suksesshme Bleona Hasani i shkruan në facebokun e tij. Vajza e njohur e muzikës edhe në Suedi ku jeton ka ditëlindjen, dhe familja e saj e ka suprizuar me të afërmit e saj, ndërsa një ditë më herët e ka festuar me shoqërinë e saj.

Bleona sapo ka mbushur 16 vjeçe dhe familja e saj i ka bërë dhurata në këtë përvjetor, ndërsa ka lindur në Suedi.

Mësojmë gjithashtu se vajza me shumë talent në muzikë është duke punuar dy këngë të reja, dhe shumë shpejt do të vijë në Kosovë për t'i realizuar ato. Urime ylli shqiptar Bleona edhe 100!.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat