Lejla, të verdha, portokalli… Ngjyrat janë për të guximshmet

Mediale Vip

Lejla, të verdha, portokalli… Ngjyrat janë për të guximshmet

Më: 19 janar 2021 Në ora: 19:07
Dhurata Dora, Kida dhe Rina

Stina e pranverës sjell shumë ngjyra jo vetëm me çeljen e luleve, me ndërrimin e gardërobës ku mbizotërojnë ngjyrat e hapura, por tashmë plot ngjyra do jenë edhe flokët. Trendi i pranverës këtë sezon do të jenë flokët me ngjyra të ndezura dhe mesa duket e zeza, bjonde apo nuancat e kafes do dalin nga moda.

Vajzat e njohura shqiptare janë të parat që e kanë përqafuar këtë trend dhe ndër to përmendim Dhurata Dorën, e cila së fundmi i ka lyer flokët ngjyrë lejla. Apo Kida, e cila ka nuancën më të ndezur të të verdhës në flokët e saj.

Ndërkohë edhe Rina me flokët portokalli i është bashkuar këtij trendi dhe duhet thënë se me zbehjen e ngjyrës së kuqe (që ka patur më parë) ka arritur këtë rezultat.

Ju çfarë ngjyre keni ndërmend të provoni në flokët tuaj këtë pranverë?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat