Afërdita Dreshaj në realizim të fotosesionit me barkun e rrumbullakosur

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj në realizim të fotosesionit me barkun e rrumbullakosur

Më: 19 janar 2021 Në ora: 23:21
Afërdita Dreshaj

Këngëtarja me anë të postimeve ka treguar se po përgatit fotografi të reja.

Ajo ka postuar në Instagram, imazhet ku shihet me fotografin e  njohur Fadil Berisha.

Afërdita shihet e veshur në fustan me ngjyrë të zezë dhe të kaltër gjatë marrjes së pozave.

Ajo është shoqerinë e bashkëshortit dhe motrës së saj. Ndryshe, Afërdita nuk ka zbuluar se kur do e publikoi fotosesionin.

Image

 

Rikujtojmë se, këngëtarja është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat