Stresi dhe Getinjo po vijnë me një super bashkëpunim!

Mediale Vip

Stresi dhe Getinjo po vijnë me një super bashkëpunim!

Më: 20 janar 2021 Në ora: 16:00
Stresi dhe Getinjo

Kush mezi e ka pritur një bashkëpunim mes dy reperëve të njohur, stresi dhe Getinjo?

Lajmi i mirë është se nuk ka nevojë të presim më gjatë, pasi dëshira jonë është realizuar! Stresi dhe Getinjo kanë bashkuar forcat me njëri-tjetrin dhe kanë punuar për një projekt që ka për t’u kthyer menjëherë në hit!

Vetë Stresi e ka dhënë këtë lajm të bukur në llogarinë e tij në Instagram, duke zbuluar edhe vijën melodike të këngës së re, teksa tregon se po bashkëpunon me Getinjon.

Edhe Getinjo ka zbuluar gjithashtu një pjesë të tekstit të këngës së tyre të re, “S’jom dorzu”, të cilën mezi po e presim.

Epo, s’do shumë mend për t’u kuptuar që do të jetë hit e kaluar hitit!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by STRESI (@stresi)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat