Arnold Schwarzenegger merr vaksinën dhe thotë se nuk ka qenë më i lumtur se sot

Mediale Vip

Arnold Schwarzenegger merr vaksinën dhe thotë se nuk ka qenë më i lumtur se sot

Më: 20 janar 2021 Në ora: 21:00
Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger ka bërë të ditur se ka marrë vaksinën kundër Covid-19.

Me anë të një videoje që ka publikuar ai tregoi momentin e vaksinimit.

Po ashtu, Schwarzenegger bëri thirrje të gjithëve ta marrin atë.

“Sot ishte dite e mirë. Unë kurrë nuk kam qenë më i lumtur të pres në një rresht. Nëse keni të drejtë, bashkohuni me mua dhe regjistrohuni për të marrë vaksinën tuaj. Eja me mua nëse dëshiron të jetosh”, ka shkruar aktori amerikan në mbishkrimin e videos së publikuar. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat