Nora dhe Era kalojnë disa ditë pushimi në një vend malor

Mediale Vip

Nora dhe Era kalojnë disa ditë pushimi në një vend malor

Më: 21 janar 2021 Në ora: 16:09
Nore dhe Era

Motrat Istrefi janë duke kaluar pushimet dimërore së bashku.

Nora ka publikuar postime në Instagram ku ka treguar se ka shkuar te Era për vizitë.

Bashkë me motrat është edhe vëllai i tyre Bledi, ata shihen me veshje dimërore teksa shijojnë vendin duke skijuar.

Era, ka zgjedhur një veshje me ngjyrë të kaltër kurse Nora një pallto me ngjyrë të zezë dhe xhinse ngjyrë të kuqe.

Ndryshe, Nora Istrefi po shijon këto ditë me Erën pas interpretimit të disa prej këngëve të saj live.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat