Tamim sjell projektin e ri, një super këngë

Mediale Vip

Tamim sjell projektin e ri, një super këngë

Nga: Maksim Gjokaj Më: 23 janar 2021 Në ora: 09:36
Tamim

Quhet "Doroogh Nago" kënga më e re e sapo publikiluar nga artisti talent Tamim.

Këtë herë këngëtari nga Kalifornia ka bashkëpunuar me producentin e famshëm Kostos Karagiozidis dhe e gjeni në kalanit youtube pa harruar dhe dj shqiptar Dj. Adillo. Teksti dhe muzika është shkruar nga vetë talenti Tamim dhe ia vlen ta dëgjoni.

Ky projekt vjen pas mixit mashup që Tamim solli nga fundi i vitit që shkoi, ku ra në sy këndimi i tij shqip.

Duke ndjekur hap pas hapi muzikën e tij duket se artisti do të ketë të ardhme falë talentit të tij, ndërsa është shumë i apasionuar dhe e ndjek muzikën dhe yjet shqiptar.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat