Jason Derulo dhe Adam Levine sjellin këngë të re

Mediale Vip

Jason Derulo dhe Adam Levine sjellin këngë të re

Më: 23 janar 2021 Në ora: 14:20
Jason Derulo dhe Adam Levine

Jason Derulo dhe Adam Levine janë bashkuar për të nxjerrë një këngë të titulluar “Lifestyle”.

Në videoklipin e këngës shihen të dy të cilët tentojnë ta marrin vëmendjen e një gruaje, shkruan NME. 

Derulo ndërkaq, rrethohet nga disa gra, disa të ngjyrosura në ar dhe xixa, që kërcejnë rreth tij.

Kënga:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat