Kourtney Kardashian ‘zhvishet’ pranë pishinës teksa bën plazh me Travis Barker in Palm Springs

Mediale Vip

Kourtney Kardashian ‘zhvishet’ pranë pishinës teksa bën plazh me Travis Barker in Palm Springs

Më: 23 janar 2021 Në ora: 21:52
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian përsëri ka lënë pak për imagjinatën teksa shfaq ‘asetet’ e saj në një foto të re ‘të bëshme’, teksa qëndronte ulur pranë pishinës në fundjavën e Kalifornisë.

41-vjeçarja milionere, e famshme nga programi ‘reality TV’ po shijonte ajrin e freskët dhe diellin, teksa modelonte një bikini ngjyrë bezhë, të dizenjuar nga kompania e motrës së saj Kim Kardashian, SKIMS.

Imazhi i shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram, tregonte Kourtney me një buzëqeshje të butë, një palë syze dielli portokalli dhe flokët e lagura të kaluara prapa.

Imazhi vjen nga shtëpia $12 milionëshe në Palm Springs e nënës së saj Kris Jenner, e cila ka shtatë dhoma gjumi dhe ndodhet në zonën ekskluzive të Madison Club. Kourtney duket se shoqërohet me muzikantin e grupit Blink 182’s Travis Barker, i cili është një mik, i vjetër i saj.

Edhe ai kishte postuar një imazh të pishinës gjigande të shtëpisë së Jenner, me sfondin e mrekullueshëm të maleve nga prapa.

Kourtney i ka blerë vajzës së tij Alabama, një çantë të rrallë $795 Prada, e njëjtë me atë që ajo i dhuroi motrës Khloe [Kardashian] për Krishtlindje.’
Vajza e Travis është 15 vjeçe.
Barker ka gjithashtu një djalë 17-vjeçar nga ish-gruaja Shanna Moakler, me të cilën është ndarë në 2008.
Ndërsa Kourtney bashkëprindëron tre fëmijët e saj Mason, 11, Penelope, dhe vajzen gjashte vjeçe me ish-in Scott Disick.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat