Rina dhe SinBoy nuk i kursejnë pozat para pasqyrës

Mediale Vip

Rina dhe SinBoy nuk i kursejnë pozat para pasqyrës

Më: 26 janar 2021 Në ora: 00:18
Rina dhe SinBoy

Artistët e njohur shqiptarë, Rina Balaj dhe SinBoy, janë ndër më të dashurit për publikun e gjerë.

Që të dy jo vetëm që janë aktiv në prurjet e reja muzikore, por të njëjtën e bëjnë edhe me postimet nga përditshmëria.

Ata tashmë kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë në Turqi, nga edhe po publikojnë fotografi atraktive.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ishte Rina ajo që shpërndau një imazh të saj me të dashurin.

Pozat nuk i kursyen fare para pasqyrës, ku shiheshin që të dy me veshje unike, ndërsa morën vëmendje.

Për t’u mos u anashkaluar ishin edhe tiparet trupore të bukuroshes, që edhe kësaj radhe i kishte vënë në pah.

“Zjarr” në anën tjetër është kënga e fundit nga Rina, që u prit shumë mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat