Afërdita Dreshaj pozon në muajin e tetë të shtatzënisë me bashkëshortin

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj pozon në muajin e tetë të shtatzënisë me bashkëshortin

Më: 27 janar 2021 Në ora: 08:30
Afërdita Dreshaj

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, ndodhet në muajin e tetë të shtatzënisë.

Ajo është në pritje të një djali, teksa vazhdimisht gjatë shtatzënisë i ka mbajtur të azhurnuar fansat me gjendjen e saj.

Së fundmi, Afërdita me bashkëshortin, hokeistin çek Jakub Kindl, kanë realizuar një set të veçantë fotografik në muajt e fundit të shtatzënisë së modeles.

Afërdita përndryshe ka vite që është martuar dhe është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të jetuar me bashkëshortin.

Ajo ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, duke u fokusuar kështu më shumë në jetën e saj private.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat