Në mes të borës e veshur me bikine, policja e njohur në Kosovë provokon nga Brezovica

Mediale Vip

Në mes të borës e veshur me bikine, policja e njohur në Kosovë provokon nga Brezovica

Më: 27 janar 2021 Në ora: 08:48
Linda Aliu

Linda Aliu njihet ndryshe edhe si policja më seksi e Kosovës.

Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në syrin e mediave rozë.

Së fundmi, ajo ka provokuar me disa foto tejet seksi nga Brezovica.

Image

Ajo shihet në një ambient me borë e veshur me bikine. Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformën e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për policen ka shkruar edhe revista britanike Express. co. uk. Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Image

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat