Në gjurmët e mamit, vajza e Monica Belluccit, imazh i Dolce&Gabbana-s

Mediale Vip

Në gjurmët e mamit, vajza e Monica Belluccit, imazh i Dolce&Gabbana-s

Më: 27 janar 2021 Në ora: 09:51
Deva Cassel

Deva Cassel vajza e Monica Belluccit është protagoniste në fushatën e re reklamuese të parfumit më të ri që do lançojë ‘Dolce & Gabbana ‘.

Parfumi quhet ‘Dolce Rose’, ka në përbërje lule, kombinuar me fruta dhe trëndafil.

Brandi fton të gjitha vajzat ‘Dolce’ (të ëmbla) të botës të bashkohen në sloganin #RoseAttitude.

Xhirimet janë realizuar në liqenin e Comos në Itali, ku vajza e Monicës shfaqet elegante dhe e bukur, njësoj si e ëma.

Megjithëse di 4 gjuhë të huaja dhe jeton mes Parisit dhe Romës, Deva jetën do ja kushtojë modës dhe ky vendim është marrë prej kohësh nga ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat